Kozan Son Dakika Haberleri – Kozan Haber – Kozan

Ak Parti Kozan İlçe Teşkilatı Aşure Dağıtım Programı Düzenledi

Ak Parti Kozan İlçe Teşkilatı Muharrem ayı dolayısıyla yaptıkları aşureleri Göçyolu üzerinde bulunan ilçe binası önünde vatandaşlara ve partililere dağıttı. Programa Ak Parti Adana milletvekili Ahmet Zembilci, İlçe Başkanı Yusuf Bilgili, Kadın Kolları Başkanı ve Kozan Belediyesi Meclis Üyesi Saffet Sarıca, Gençlik Kolları Başkanı ve Kozan Belediyesi Meclis Üyesi Selçuk Cengiz, Meclis Üyeleri, mahalle başkanları, […]

Ak Parti Kozan İlçe Teşkilatı Aşure Dağıtım Programı Düzenledi
17 Eylül 2019 - 19:02 'de eklendi. Tıkla Haberi Okusun --->

Ak Parti Kozan İlçe Teşkilatı Muharrem ayı dolayısıyla yaptıkları aşureleri Göçyolu üzerinde bulunan ilçe binası önünde vatandaşlara ve partililere dağıttı.

Programa Ak Parti Adana milletvekili Ahmet Zembilci, İlçe Başkanı Yusuf Bilgili, Kadın Kolları Başkanı ve Kozan Belediyesi Meclis Üyesi Saffet Sarıca, Gençlik Kolları Başkanı ve Kozan Belediyesi Meclis Üyesi Selçuk Cengiz, Meclis Üyeleri, mahalle başkanları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İlçe Başkanı Yusuf Bilgili ve Ak Parti Adana Milletvekili Ahmet Zembilci günün anlam ve önemini belirten konuşmalarında Muharrem ayı dolayısıyla sevgi, dostluk, kardeşlik ve hemşehrilik duygularını pekiştirmek amacıyla böyle bir etkinliğe katıldıklarını belirttiler. Sonrasında partililere ve vatandaşlara aşure ikramında bulundular.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER