Kozan Son Dakika Haberleri – Kozan Haber – Kozan

Gökkuşağı Kafe ve Kütüphane Açıldı

İşletmeciliğini Ercüment Çörekli’nin yaptıuğı Gökkuşağı & Cafe Kütüphane Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, CHP Kozan İlçe Başkanı Bünyamin Sedefoğlu VE çok sayıda davetlinin katılımıyla geçtiğimiz Perşembe günü Işıklı Yol (Kuaför Hasan) yanında hizmete girdi. Gökkuşağı & Cafe Kütüphanenin açılışında konuşan Başkan Karalar “Kozan’da ve sizlerle birlikte olmaktan dolayı […]

Gökkuşağı Kafe ve Kütüphane Açıldı
14 Eylül 2019 - 13:46 'de eklendi. Tıkla Haberi Okusun --->

İşletmeciliğini Ercüment Çörekli’nin yaptıuğı Gökkuşağı & Cafe Kütüphane Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, CHP Kozan İlçe Başkanı Bünyamin Sedefoğlu VE çok sayıda davetlinin katılımıyla geçtiğimiz Perşembe günü Işıklı Yol (Kuaför Hasan) yanında hizmete girdi.

Gökkuşağı & Cafe Kütüphanenin açılışında konuşan Başkan Karalar “Kozan’da ve sizlerle birlikte olmaktan dolayı mutluluk duyduğumu söylemek istiyorum. Kozan’a oldu bitti ayrı bir önem verdiğimi Kozanlıların çoğu bilir. Şimdi bir işletme açıyoruz. Her işletme bir istihdam, bir iş alanı demektir. Birkaç kişinin evine ekmek girmesi demektir. Bu iş yeri daha anlamlı aynı zamanda bir kütüphanede var. Filozof’ın birtanesi “Bir kütüphane bir hapishane kapatır” der. Onun için arkadaşlarımızı birkez daha kutluyorum böyle güzel bir işletme açtıkları için” şeklinde konuştu.

Cafe Kütüphane hakkında bilgi veren Ercüment Çörekli “Cafe Kütüphanemizin ferah ve geniş ortamında hem ders çalışıp hemde dostlarınızla kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Çok amaçlı kullanım alanlarımız ve kişiye özel danışmanlık hizmetlerimiz mevcuttur” dedi.

Gökkuşağı & Cafe Kütüphane’nin açlışı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, Evvelki dönem CHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Kamuran Karaca, CHP Kozan Eski İlçe Başkanı Erkan Karaoğlu tarafından gerçekleştirildi.SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER