Kozan Son Dakika Haberleri – Kozan Haber – Kozan

Kozan Belediye Başkan Yardımcılarına Asgari Ücret Maaş

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan tarafından meclis üyeleri arasından atama yoluyla başkan yardımcılığı görevine getirilen Ruhi Gül ve Süleyman Şenoğlu’un alacağı maaş belli oldu. Kozan belediyesi meclis salonunda yapılan Mayıs ayı toplantısında Kozan Belediye başkanı Kazım Özgan tarafından Belediye başkan yardımcısı Ruhi Gül ve Süleyman Şenoğul’ a verilecek olan maaşın görüşülmesi teklifi üzerine MHP Kozan […]

Kozan Belediye Başkan Yardımcılarına Asgari Ücret Maaş
06 Mayıs 2019 - 15:14 'de eklendi. Tıkla Haberi Okusun --->

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan tarafından meclis üyeleri arasından atama yoluyla başkan yardımcılığı görevine getirilen Ruhi Gül ve Süleyman Şenoğlu’un alacağı maaş belli oldu.
Kozan belediyesi meclis salonunda yapılan Mayıs ayı toplantısında Kozan Belediye başkanı Kazım Özgan tarafından Belediye başkan yardımcısı Ruhi Gül ve Süleyman Şenoğul’ a verilecek olan maaşın görüşülmesi teklifi üzerine MHP Kozan belediye meclis üyesi Yusuf Eroğlu sunduğu teklifte Söz alarak, ” Belediyenin zaten imkânları kısıtlı onun için Belediye başkan yardımcılarının maaşlarının asgari ücret olarak belirlenmesini Istiyoruz”. Dedi.  Kozan belediye başkanı Kazım Özgan teklifi meclise sundu. Yapılan oylamada MHP ve Akparti meclis üyelerinin oylarıyla Kozan belediye başkan yardımcısı Ruhi Gül  ve Süleyman Şenoğul’un Belediye Başkan yardımcılığı maaşları asgari ücret olarak belirlendi. Belediye başkanı Kazım Özgan ise oylama sonucunu yargıya taşıyacağını hatta insan hakları mahkemesine başvuracağını belirtti.

 SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER