Kozan Son Dakika Haberleri – Kozan Haber – Kozan

Kozanlı Genç Furkan Baykan Toprağa Verildi

Adananın Kozan ilçesinden vatani görevini yerine getirmek için Manisa’ya giden trafik kazasında hayatını kaybeden gençlerden Furkan Baykan ve İbrahim Tüfekli hayatını kaybetmişti. Yaşamını yitirenlerden Orhun Furkan Baykan’ın cenazesi Mahmutlu Mahallesi Kadirli Caddesi baba evi önüne getirilerek helallik alındı. Burada babası Musa Baykan, oğlunun cenazesini asker selamı vererek karşılarken annesi Fatma Baykan ile yakınları gözyaşlarına boğuldu. […]

Kozanlı Genç Furkan Baykan Toprağa Verildi
br>
07 Nisan 2019 - 18:25 'de eklendi. Tıkla Haberi Okusun --->

Adananın Kozan ilçesinden vatani görevini yerine getirmek için Manisa’ya giden trafik kazasında hayatını kaybeden gençlerden Furkan Baykan ve İbrahim Tüfekli hayatını kaybetmişti.
Yaşamını yitirenlerden Orhun Furkan Baykan’ın cenazesi Mahmutlu Mahallesi Kadirli Caddesi baba evi önüne getirilerek helallik alındı. Burada babası Musa Baykan, oğlunun cenazesini asker selamı vererek karşılarken annesi Fatma Baykan ile yakınları gözyaşlarına boğuldu. Orhun Furkan Baykan’ın cenazesi daha sonra gözyaşları içinde Kozan Şehir Mezarlığı’nda toprağa verildi. Yaşamını yitirenlerden İbrahim Tüfekli’nin ise yarın Kozan ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.


SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER