Kozan Son Dakika Haberleri – Kozan Haber – Kozan

Kozanspor FK Yönetimi Basınla Bir Araya Geldi

KOZANSPOR FK BAŞKANI YUSUF SAĞLAM BİZDE KİMSENİN PARASI KALMAZ 2019-2020 futbol sezonunda 3.Lig 2. Grupta mücadele edecek olan Kozanspor FK yönetimi bu gün Kozanspor FK tesislerinde Kozan basınıyla bir araya gelerek yönetim bazında yönetimi devraldıkları tarihten beri yaptıklarını, Kozanspor FK’nın sorunlarını dile getirdi. Kozanspor FK Sami Açıkgöz Tesislerinde yapılan toplantıda konuşan Kozanspor FK başkanı Yusuf […]

Kozanspor FK Yönetimi Basınla Bir Araya Geldi
05 Ağustos 2019 - 12:12 'de eklendi. Tıkla Haberi Okusun --->

KOZANSPOR FK BAŞKANI YUSUF SAĞLAM BİZDE KİMSENİN PARASI KALMAZ

2019-2020 futbol sezonunda 3.Lig 2. Grupta mücadele edecek olan Kozanspor FK yönetimi bu gün Kozanspor FK tesislerinde Kozan basınıyla bir araya gelerek yönetim bazında yönetimi devraldıkları tarihten beri yaptıklarını, Kozanspor FK’nın sorunlarını dile getirdi.

Kozanspor FK Sami Açıkgöz Tesislerinde yapılan toplantıda konuşan Kozanspor FK başkanı Yusuf Sağlam “ 26 Mayıs tarihinde Kozansporu tam 1,5Milyon borçla devraldık.  Geçtiğimiz sezon ki futbolcu borçlarının %80 ini ödedik. Birkaç futbolcu kardeşimiz alacaklarından dolayı kulübümüzü mahkemeye verdi. Kulüp binasını tamamen yeniden boyattık, futbolcuların yataklarını, bazalarını değiştirdik. Binamızı tadilattan geçirerek yeniledik. Bu sene bildiğiniz üzere Kulübü Belediyeden ayrıldı. Federasyondan gelecek olan para henüz gelmedi. Kozanlı iş adamalarımızdan toplamda 600Bin lira civarında bir para topladık. İşçi sayımızı azalttık. Transferlerin tamamını hocamızın istediği transferleri yaptık. Bu sene bu ligde tutunmayı bekliyoruz. Adana milletvekilimiz sayın Tamer Dağlı bey Takımımızın kamp yeri ve malzeme desteği verdi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Kozanspor FK olarak transferi tamamladık desek yeridir 1 ya da 2 futbolcu daha alabiliriz.

KOZANSPOR FK YA OTOBÜS DESTEĞİ
2018-19 sezonunda Adana Büyükşehir Belediye başkanı Hüseyin Sözlü tarafından verilen otobüs desteği 31 Mart 2019 tarihinde seçimlerle birlikte bitmişti. Kozanspor FK yönetim kurulu üyesi ve Genel sekreteri Kozan Yaş Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Süleyman Delibaş Kozanspor FK ya hibe olarak otobüs aldı.

HEDEFİMİZ LİGDE KALICI OLMAK
Kozanspor FK As Başkanı Serdal Şahin “Hedefimiz tabi ki herkes gibi şampiyon olmak ama bu ilk senemizde çok zor gözüküyor, şampiyonluğa kimse hayır demez ama asıl hedefimiz bu takımı bu sene olabildiği kadar daha iyi bir yerde tutmak. Şampiyon olursak buna kimse şaşırmasın. Transfer ettiğimiz futbolcu kardeşlerimizin gayretiyle olacak bir iş ben futbolcu kardeşlerime güveniyorum.” Dedi.

TARAFTARLARIMIZDAN DESTEK BEKLİYORUZ
Kozanspor FK Basın Sözcüsü Tolga Özdoğan “ Kozanspor FK olarak taraftarlarımızdan takımımıza sahip çıkmalarını istiyoruz. Her maça gelerek takımıza destek vermelerini istiyoruz. Ayrıca çok yakında Kozanspor FK resmi internet sitesinin kurulumu tamamlandı. Kozanspor FK resmi logolu ürünlerini internet sitemizden Türkiye’nin her yerinden alabilecekler” dedi.

Öte yandan Kozanspor FK Belediyeden ayrıldıktan sonra Kozanspor FK Binası ve Antreman sahasının tabelaları yenilendi.SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER