Kozan Son Dakika Haberleri – Kozan Haber – Kozan

Kozanspor Yeni Sezona Başladı İkinci Antreman Öncesi Kurban Kesildi

2019-2020 futbol sezonunda 3. Lig 2.grupta mücadele edecek olan Kozanspor sezonu açtı ilk antremanın ardından ikinci antreman öncesi yöneticiler tarafından kurban kesildi. 2019-2020 futbol sezonunda 3. Lig 2.grupta mücadele edecek olan Kozanspor FK ilk antremanını Pazartesi Günü İsmet Atlı stadında düz koşu yaparak başladı. Dün ise ikinci antremanı öncesindesinde Kozanspor FK yöneticisi Kozan Yaş sebzeciler […]

Kozanspor Yeni Sezona Başladı İkinci Antreman Öncesi Kurban Kesildi
17 Temmuz 2019 - 12:02 'de eklendi. Tıkla Haberi Okusun --->

2019-2020 futbol sezonunda 3. Lig 2.grupta mücadele edecek olan Kozanspor sezonu açtı ilk antremanın ardından ikinci antreman öncesi yöneticiler tarafından kurban kesildi.

2019-2020 futbol sezonunda 3. Lig 2.grupta mücadele edecek olan Kozanspor FK ilk antremanını Pazartesi Günü İsmet Atlı stadında düz koşu yaparak başladı. Dün ise ikinci antremanı öncesindesinde Kozanspor FK yöneticisi Kozan Yaş sebzeciler ve meyveciler odası başkanı Süleyman Delibaş tarafından Kurban kesildi. Yapılan kurban kesiminin ardından Kozansporlu futbolcular sentetik sahada açma germe, düz koşunun ardından çift kale maç yaptılar. Futbolcular oldukça istekli ve hırslı oldukları gözlerden kaçmadı.

 SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER