Adana’nın Kozan ilçesinde Kuyubeli mahallesinde 3 gün önce 5 ayrı noktada bir anda çıkan yangınla ilgili sabotaj ihtimali üzerinde duran jandarma ekipleri olayla ilgili 3 kişiyi gözaltına aldı. Yangını kasıtlı olarak çıkardıkları iddia edilen şüphelilerin sorgusu sürüyor. Jandarma ekipleri, pazar günü öğle saatlerinde Kuyubeli Mahallesi’nde çıkan orman yangıyla ilgi çalışma başlattı. Ekipler, adresini belirlediği 3 zanlıyı düzenlediği operasyonla gözaltına aldı. Zanlıların jandarmadaki işlemleri sürüyor.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.