Adana’nın Feke ilçesine kestiği ağaç üzerine düşen şahıs hayatını kaybetti. Olay, Feke’ye bağlı Akkaya Mahallesi Cevizlidere mevkiinde akşam saatlerinde meydana geldi. Ormanlık alanda ağaç kesimi yapan Mustafa Gıdı (54) kesilen çam ağacının üzerine devrilmesi sonucu olay yerinde hayatını kaybetti. Haber verilmesi üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde Mustafa Gıdı’nın hayatını kaybettiğini belirledi. Gıdı’ın cansız bedeni Feke Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Mustafa Gıdı Çulluuşağı köyünden olup 4 Çocuk babasıydı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.