Adana’nın Feke ilçesinde park halinde olan midibüs alev alarak yandı.
Edindiğimiz bilgilere göre olay ilçeye bağlı Kısacıklı mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre akşam saatlerinde Kısacıklı mahallesinde park halinde olan Mustafa Yastı’ya ait 01 RM 826 plakalı midibüs bilinmeyen bir nedenle alev alarak yanmaya başladı. Araçtan alevler yükseldiğini gören vatandaşlar bir yandan aracı söndürmeye çalışırken bir taraftan da durumu Büyükşehir Belediyesi Feke İtfaiye amirliğine bildirdi. Olay yerine gelen İtfaiye ekipleri yaptığı müdahalenin ardından alevleri kontrol altına alarak söndürdü. Yangında araç tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi. Yangının çıkış sebebi araştırılıyor.