GÜLTEKİN: “AZRA NUR KOZAN’IN GURUR KAYNAĞI”

IMG_20240530_193930

Kozan İmar Spor Kulübü’nün gurur kaynağı Azra Nur Çetin, Avrupa boks şampiyonası için hazır! 1 ay boyunca milli takım kampında ter döken Azra Nur, Bosna Hersek’te düzenlenecek şampiyonada Türkiye’yi temsil edecek.

Azra Nur’un bu başarısı Kozan’da büyük sevinçle karşılandı. Kozan İmar Spor Kulübü Başkanı Serhan Gültekin, Azra Nur’un azmi ve çalışkanlığı ile bu başarıyı hak ettiğini belirterek şunları söyledi:

“Azra Nur, kulübümüzün ve Kozan’ımızın gururu. Kendisi 1 aydır milli takım kampında antrenmanlarını aralıksız sürdürüyor ve Avrupa şampiyonası için hazır. Azra Nur’un bu şampiyonada ülkemizi başarıyla temsil edeceğine inanıyoruz. Kendisine en içten dileklerimizi iletiyoruz. Azra Nur’un bu başarısı, Kozan’daki gençlerimize de ilham kaynağı olacaktır. İnanıyoruz ki Azra Nur gibi sporcularımızın sayısı artacak ve Kozan’ımız spor alanında da adından söz ettirecek.”

Azra Nur Çetin de milli formayı giymenin ve Avrupa şampiyonası’nda mücadele etmenin kendisi için büyük bir onur olduğunu ifade etti. Hedefinin şampiyonluk olduğunu belirten Azra Nur, Kozan’a ve Türkiye’ye madalya kazandırmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Exit mobile version