Harun Abdullah Baysal, Her Kesimden Destek Buluyor

2f499fa2-cde4-493a-a521-fdb49e739138

Yeniden Refah Partisi’nden Kozan Belediye Başkan Adayı olan Harun Abdullah Baysal, halkın büyük ilgisiyle karşılanıyor. Baysal, Kozan’ın gelişimi için hazırladığı projeleri anlatarak her kesimden destek topluyor. “Bizim amacımız Kozan’ı daha yaşanılabilir kılmak,” diyen Baysal, vatandaşlara vizyonunu paylaşıyor.

Baysal, Yeniden Refah Partisi’nin belediyecilik anlayışını vurgulayarak her türlü projeyi hayata geçirmek için çalıştıklarını belirtiyor. Vatandaşlar, Baysal’ın projeleriyle umut vadeden bir aday olduğunu ifade ediyorlar. Şehrin gelişimi için yapılan çabanın memnuniyet verici olduğunu belirten vatandaşlar, Baysal’ın belediyecilik anlayışını önemsiyor ve desteklerini bu doğrultuda ifade ediyorlar.

Harun Abdullah Baysal, her gittiği yerde kente dair vizyonunu paylaşarak daha iyi bir Kozan için hazırladığı projeleri vatandaşlara aktarıyor. Baysal’ın siyasi çalışmalarına olumlu bir yaklaşım sergileyen vatandaşlar, şehirlerinin geleceği için bu adayı desteklemeye hazır olduklarını belirtiyorlar.

Exit mobile version