Kozan Hacımirzalı Mahallesi Muhtarı Hasan Erdoğan azalarını mutlu etmeye devam ediyor.
Muhtar Hasan Erdoğan seçim öncesi söz verdiği üzere her yıl Kurban Bayramına denk gelen muhtar maaşının tamamını bir azasına verme geleneğini sürdürüyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Ağustos ayı maaşını ikinci azası Ziya Ünüvar’a verdi. Muhtar Hasan Erdoğan konu ile ilgili olarak ta şunları söyledi; “Hacımirzalı mahallesi muhtarı olarak söz verdiğimiz gibi her yıl Kurban Bayramında bir maaşımızı değerli azalarımıza hediye ediyoruz. Ziya Ünüvar güle güle kullanması dileğiyle.
Not: bu durumun diğer muhtar arkadaşlarımıza örnek olması ve kozanda bir gelenek haline gelmesi dileğiyle,” dedi.