Adana’nın Kozan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında araç köprüden dereye düştü 3 kişi yaralandı. Kaza bu gün akşam saatlerinde Kozan’a bağlı Bucak Acarmantaş Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Nida T. yönetimindeki 06 BTK 559 plakalı otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak köprüden aşağı düştü. Otomobilde bulunan annesi Fadıma ve Babası yaralandı. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından yaralılar Kozan Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Jandarmanın kaza ile ilgili olarak inceleme başlattı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.