İlçemiz Kozan’da dün meydana gelen olayda yoldan bisikletle geçen Mehmet Aydın (54) Süleyman K. tarafından bilinmeyen bir nedenle bıçaklanarak öldürülmüştü. Zanlı Süleyman K. Polis ekipleri tarafından göz altına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Süleyman K. tutuklanarak Kozan Kapalı Cezaevine gönderildi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.