Tepecikören Mahallesi Muhtar Adayı Adem AKTAŞ Vites Yükseltti

Tepecikoren-Mahallesi-Muhtar-Adayi-Adem-AKTAS-Vites-Yukseltti-4

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler yaklaşırken Kozan Tepecikören Mahallesi’ne genç ve idealist bir aday olarak çıkan Adem Aktaş çalışmalarına hız verdi. Mahalleli ile sürekli diyalog halinde olan Aktaş mahallelinin hakkını korumak için her şeyi yapacağını belirtiyor.
Yaptığı ziyaretlerde Tepecikören Mahallesi’ne yapacaklarını mahallelilere vaadlerini tek tek anlatıyor. Yapacağı projeler su şekilde “Tepecikören merkez, Tekeli mahallemiz, Çöbük mahallemiz ve Sarıgeçili mahallemize taziye evleri yapımı için çalışacağız. Merkez mahallemizin köy konağına bakım yapılarak mahalle sakinlerinin vakit geçirebileceği olanakları sağlayacağız. Merkez mahallemize ailelerin rahatça vakit geçirebileceği piknik alanları yapımı için belediyeler ve kamu kuruluşları ile iletişime geçeceğiz. Tekeli mahallesi Çöbük mahallesi ve Sarıgeçili mahallesinin su ve yol sorunlarını çözeceğiz. Maddi zorluk çeken öğrenci kardeşlerimizin eğitimi için her türlü desteği vereceğiz. Tepecikören köyünden olup başarılı öğrencilerin kurslarında yardımcı olacak, maddi durumu kötü olan askerlere harçlık ihtiyaçlarını karşılayacağız. Yılda en az bir kere yıl içinde vefat edenler için mevlid-i şerif okutacağız. Kozan’a bütün Tepecikörenlilere hizmet vermesi için Tepecikörenliler derneğini açacağız.
Yukarıda belirttiğim vaatlerimi yapmak için gerek Kozan Belediyesi gerek büyükşehir belediyesi gerekse valilik binasının önünde mesken tutup mahallelinin hak ettiği hizmeti alması için var gücümle çalışacağıma söz veriyorum.” Diye belirtiyor.
Adem Aktaş kimdir.
1989 yılında Kozan Tepecikören mahallesinde doğdu. İlk ve ortaokulu köyünde, liseyi ise Kozan 50.yıl lisesinde okudu. Liseyi bitirdikten sonra 2 sene Antalya da çalıştı. Askerlik görevini Ankara da yaptıktan sonra 2012’den itibaren Tepecikören Mahallesinde ikamet etmeye başladı. 2014 yılında da evlendi. Biri kız, biri oğlan 2 çocuk babasıdır. Tepecikören Mahalle Muhtar Adayı Aza Adayları Hakan Uçar, Ali Küçük, ve Yemlihan Sarıgeçili olarak belirlendi.

Exit mobile version