Kozan Son Dakika Haberleri – Kozan Haber – Kozan

Kaymakamımız Şafak Gürçam’ In Miraç Kandili Mesajı

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam Miraç Kandili mesajı yayınladı. “Miraç Kandili, Peygamber Efendimizin tüm insanlığı İslam’a davet ettiği sürecin en zor yıllarında, bir gece Mescid-i Aksa’ya, oradan da semaya yaptığı pek çok ilahi hikmet, sır ve bereketi içinde barındıran, mübarek bir gecedir. Sevgili Peygamberimizin, Rabbimizin huzuruna yükseldiği gün olan Miraç Kandili’nin, dargınlıkları gidermek, barışı yaymak, nefislerimizi […]

Kaymakamımız Şafak Gürçam’ In Miraç Kandili Mesajı
br>
02 Nisan 2019 - 11:40 'de eklendi. Tıkla Haberi Okusun --->

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam Miraç Kandili mesajı yayınladı.
“Miraç Kandili, Peygamber Efendimizin tüm insanlığı İslam’a davet ettiği sürecin en zor yıllarında, bir gece Mescid-i Aksa’ya, oradan da semaya yaptığı pek çok ilahi hikmet, sır ve bereketi içinde barındıran, mübarek bir gecedir.

Sevgili Peygamberimizin, Rabbimizin huzuruna yükseldiği gün olan Miraç Kandili’nin, dargınlıkları gidermek, barışı yaymak, nefislerimizi terbiye etmek, hayatımızın muhasebesini yapmak için bir fırsattır.

Bu mübarek Miraç Kandili gecesinin, tüm İslam Alemine, ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bu vesileyle; en kalbi ve samimi duygularımla, tüm Kozan Halkının Miraç Kandilini kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”dedi.


SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER