Kozan Son Dakika Haberleri – Kozan Haber – Kozan

Nihat Atlı Kurs Öğretmenleri İle Bir Araya Geldi

Kozan’ın sevilen simalarından “Halkın Başkanı” olarak bilinen MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, Kozan Halk Eğitimi Merkezi El Sanatları Kurs Öğretmenleriyle bir araya geldi. Anka Çay Evinde düzenlenen Çay Partisi programında MHP İlçe Başkanı Nihat Atlı, Kozan Halk Eğitimi Merkezi El Sanatları Kurs Öğretmenleriyle bir araya geldi. Atlı, çay eşliğinde Öğretmenlerin dertlerini dinleyip, sohbet ederek […]

Nihat Atlı Kurs Öğretmenleri İle Bir Araya Geldi
27 Haziran 2019 - 19:46 'de eklendi. Tıkla Haberi Okusun --->

Kozan’ın sevilen simalarından “Halkın Başkanı” olarak bilinen MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, Kozan Halk Eğitimi Merkezi El Sanatları Kurs Öğretmenleriyle bir araya geldi.

Anka Çay Evinde düzenlenen Çay Partisi programında MHP İlçe Başkanı Nihat Atlı, Kozan Halk Eğitimi Merkezi El Sanatları Kurs Öğretmenleriyle bir araya geldi.

Atlı, çay eşliğinde Öğretmenlerin dertlerini dinleyip, sohbet ederek gündemi konuştu.

Sohbet sonrası Atlı, 31 mart mahalli idareler seçimi hakkında yaşanan gelişmeleri anlatarak sözlerine şu şekilde devam etti “ Halk Eğitimi Merkezi’nin kıymetli öğretmenleri yaşanan gelişmelerde ve 31 mart mahalli idareler seçiminde bizden hiç bir zaman desteklerinizi esirgemediğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini bitirip helallik istedi.

Etiketler :


SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER