Kozan Son Dakika Haberleri – Kozan Haber – Kozan

Ocak ve İmen Ailelerinin Mutlu Günü

Kozan’ımızın sevilen ailelerinden Ocak ve İmen ailelerinin mutlu günü. Kozan’ımızın sevilen simalarından Yahya Ocak’ın  Kızı Elif ile Yusuf İmen’in Oğlu Birkan dün yapılan düğün töreniyle dünya evine girdi. Kozanın Sevilen esnaflarından ve Sancaklı Esnaf  Kefalet Kooperatifi Başkanı Yahya Ocak ve Ünzile Ocak çiftlerinin kızı ve Ocak Okul Dünyası Kadir Ocak’ın Kardeşi Elif ile yine Kozan’ın […]

Ocak ve İmen Ailelerinin Mutlu Günü
04 Kasım 2019 - 16:59 'de eklendi. Tıkla Haberi Okusun --->

Kozan’ımızın sevilen ailelerinden Ocak ve İmen ailelerinin mutlu günü. Kozan’ımızın sevilen simalarından Yahya Ocak’ın  Kızı Elif ile Yusuf İmen’in Oğlu Birkan dün yapılan düğün töreniyle dünya evine girdi.
Kozanın Sevilen esnaflarından ve Sancaklı Esnaf  Kefalet Kooperatifi Başkanı Yahya Ocak ve Ünzile Ocak çiftlerinin kızı ve Ocak Okul Dünyası Kadir Ocak’ın Kardeşi Elif ile yine Kozan’ın sevilen esnaflarından Yusuf İmen ve Bircan İmen çiftlerinin yakışıklı oğlu ve Çavuşoğlu et sahibi Erkan İmen’in kardeşi Birkan ile dünya evine girdi.
Dün akşam otogar üzeri Anka Müzikholde yapılan düğün töreninde Ocak ve İmen ailelerini sevenleri düğün salonunu hınca hınç doldurarak yalnız bırakmadı.
Kozan Medya olarak Elif ve Birkan çiftlerine Ömür boyu mutluluklar diliyoruz.SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER