İlçemiz Kozan’da kırtasiyecilik yapan Adil Saygılı, böbreğinde ve vücudunun çeşitli yerlerindeki şiddetli ağrılar nedeniyle Kozan Devlet Hastanesi’ne başvurdu Burada yapılan tetkikler neticesinde Saygılı’nın böbreğinde bir sorun çıkmadı.\r\n\r\nAncak yapılan tetkikler neticesinde safra kesesinde 200’e yakın küçük taş parçası tespit eden doktorlar, hastayı ameliyata aldı. Saygılı’nın hem safra kesesi hem de taşları alındı.\r\n\r\nAmeliyat sonrası safra kesesinden çıkan taşları hatıra olarak saklayacağını belirten Adil Saygılı, “Doktorum bana iki yüze yakın taş çıkarıldığını söyledi. Taşlar burada ve bu taşları bir anı olarak saklayacağım. 41 yaşındayım, 41 yılın hatırı var. Çok şükür sağlığıma kavuştum. Safra kesenize baktırın şakaya almayın” dedi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.