SPOR Toto 3’üncü Lig 1’inci Grup’ta Buca Arena’da seyircisiz oynanan karşılaşmada Kozan Belediyespor, Altay’ı 2-0 mağlup eti. İlk yarı ve ikinci yarıda da maça hakim takım Kozan Belediyespor’du. 73’üncü dakikada köşe atışında Reha topu direk ağlara yolladı ve durumu 1-0 yaptı. 75’inci dakikada Özcan’ın ara pasıyla ceza alanına soldan dalan Muzaffer, kalecinin altından topu ağlara yolladı ve maç Kozan Belediyespor’un 2 -0 ‘lık galibiyetiyle son buldu. Bu galibiyetle temsilcimiz 13 puanla 4. Sıraya yükseldi.\r\n\r\nAlınan galibiyetin ardından oluşan puan durumu şu şekilde oluştu\r\nHaber:EnesKaraduman\r\n
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.