2016-2017 sezonu kura çekimi bugün Adana’da gerçekleştirildi.\r\nKurada Feke Belediyespor’u teknik direktör Erdem Erol ve takım kaptanı Ali Sarıoğlan temsil etti.\r\nKura da Feke Belediyespor 1. Amatör Lig B grubunda yer aldı. İşte rakipleri;\r\n-Baklalıspor\r\n-Maliyespor\r\n-Çukurova Belediyespor\r\n-Adaletgücü\r\n-Yüksel Gençlikspor\r\n-Karataşspor\r\n\r\nHaber : Enes Karaduman
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.