Adana Büyükşehir Belediyesi ve Feke Belediyesi tarafından kurulan Fekenin kısacıklı mahallesine giden yol üzerinde bulunan tünelin aydınlatılması için kullanılan Güneş Panelleri kimliği belirsiz kişi veya kişilerce yerinden sökülerek çalındı.\r\nFeke Belediye Başkan yardımcısı ve Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Mehmet Yasa Olayla ilgili yaptığı açıklamada “kimin yaptığını bilmiyoruz geçtiğimiz yıl köylülerin talebi doğrultusunda yaptık. Bu bir ihtiyaçtı vatandaşa yapılan hizmeti neden çalıyorlar anlayamadık. Eğerki gerçekten bu panellere ihtiyacı olan birisiyse gelip bizden talep etse biz talebine cevap verebilirdik” dedi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.