15 Temmuz darbe girişiminde Ankara Gölbaşı Özel Harekat Merkezi’ne yapılan saldırıda şehit düşen ve kimlik tespiti için Keçiören Adli Tıp Kurumu’na götürülen şehit polis memuru Aytekin Kuru Kozan’ın Pekmezci Köyü’de gözyaşları arasında toprağa verildi.\r\n\r\n\r\n\r\nPekmezci köyünde bulunan baba evine getirilip burada alınan helalliğin ardından, Pekmezci köyü mezarlığında yapılan törenin ve kılınan cenaze namazının ardın gözyaşları arasında ve dualarla toprağa verildi.\r\n
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.