İlçemiz Kozan da bu gün sabah saatlerinde bahçede meyve toplamak için dayadığı merdivenden düşen vatandaş yaralandı.
Edindiğimiz bilgilere göre olay sabah saatlerinde Şevkiye Mahallesi Eski Karabük yolu üzerinde bulunan bahçede, meyve toplamak için ağaca merdiven dayayan 17 yaşındaki Mehmet Reşit T. düşerek yaralandı. Yaralı özel bir araçla Kozan Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan müdahalenin ardından, yaralı hayati tehlikesi bulunduğu şüphesiyle Adana’ya sevk edildi. Polis olayla ilgili çalışma başlattı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.