Adana’nın Kozan ilçesinde park halindeki kamyonet alev alev yandı, kullanılamaz hale geldi.
Adana’nın Kozan ilçesi Tufanpaşa Mahallesi Zenginler Sokak üzerinde evin bahçesinde bulunan Çağlar Tat’a ait 01RT197 plakalı kamyonet bilinmeyen bir nedenle alev aldı. Araçtan alevlerin yükseldiğini gören mahalle sakinleri itfaiye ekiplerine haber verdi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucunda araç söndürüldü. Aracın motor bölümü tamamen yanarak kullanılamaz hale gelirken polis olayla ilgili çalışma başlattı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.