İlçemiz kozanda meydana gelen kazada 01ACP52 plakalı minibüsle 01RY689 plakalı otomobilin çarpışmasıyla meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.\r\n\r\n
\r\nEdindiğimiz bilgiye göre kaza Kozan Kadirli yolu hayvan pazarı civarında bulunan kantar yanında meydana geldi. İddiaya göre 01RY689 plakalı otomobil yolda U dönüşü yapmaya çalıştığı sırada 01ACP52 Plakalı minibüs otomobile çarptı, çarpmanın etkisiyle araçlarda bulunan Ferit Yalçın, Hasan Dal, Seçkin Altıntop yaralandı, yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla Kozan Devlet Hastanesine kaldırıldı.\r\nKaza ile ilgili Trafik ekipleri çalışma başlattı.\r\n\r\n
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.