İlçemiz Kozanda bugün saat 17:00 sularında Remzi Oğuz Arık Okulu civarında yangın meydana geldi.\r\n\r\nAldığımız bilgilere göre Remzi Oğuz Arık Okulu civarında bir evin yanında bulunan Adil Seymen isimli vatandaşımıza ait olan istif edilmiş yaklaşık 4 kamyon odun, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yanmaya başladı.\r\n\r\nİhbar üzerine bölgeye Adana Büyük Şehir Belediyesine ait kamyon ve iş makineleri sevk edildi.\r\n\r\nYaklaşık 1 kamyon odun kül olurken ekipler 5 İtfaiye ve 2 iş makinesi ile yangını kontrol altına aldı.\r\n\r\nYangında can kaybı olmaması sevindirici bir haber oldu.\r\n\r\n
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.