Adana’nın Kozan ilçesinde meydana gelen bir trafik kazası sonucunda 6 kişi yaralandı. Kaza, bugün sabah saatlerinde Sırkıntı caddesi buğday pazarı civarında gerçekleşti. Sürücüsü ve araç plakası öğrenilemeyen köy minibüsü, yolun kaygan olması nedeniyle sürücünün direksiyon kontrolünü kaybetmesi sonucu meydana geldi. Minibüs, portakal bahçesine devrildi. Araçta bulunan yolculardan Mücahit Ceylan (13), Şakir Çetin (74), Zübeyde Yüce (60), Münevver Ceylan (51), Cennet Palta (19) ve Battal Çoban (72) yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Kozan Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi. Jandarma kazayla ilgili çalışma başlattı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.