İlçemiz Kozan’da bu gün sabah saatlerinde oğlunu tüfekle vurarak yaralanmasına sebep olan 70 yaşındaki Kemal Yıldırım çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Kozan Kapalı Cezaevine gönderildi. Bu gün sabah saatlerinde Hacımirzalı Mahallesi´ndeki baba oğul arasındaki çıkan kavga kanlı bitmişti. Polis tarafından gözaltına alınan Kemal Yıldırım Kozan ilçe Emniyet Müdürlüğü´ndeki sorgusunun ardından mahkemeye sevk edildi ve burada çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.