Adana’nın Kozan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Edinilen bilgiye göre Kaza Varsaklar Mahallesi Güneri Caddesi üzerinde meydana gelen trafik kazasında Otomobil bisiklete çarptı. Bisiklet sürücüsü ve yanında bulunan çocuk yaralandı. İddiaya göre Mehmet Utku Çoban(13) bisikletle seyir halindeyken sürücüsü öğrenilemeyen 33 FD 304 plakalı otomobil bisiklete çarparak kaza yerinden kaçtı. Çarpmanın etkisiyle bisiklet sürücüsü Mehmet Utku Çoban ile birlikte bisiklette bulunan Mert Çoban (11) yaralandı. Yaralılara ilk müdahale olay yerine gelen ambulans ekiplerince ilk müdahale yapıldıktan sonra yaralılar ambulansla Kozan devlet hastanesine kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken polis kaza ile ilgili çalışma başlattı.