İlçemiz kozanda çıkan orman yangını hala devam ediyor.\r\nEdindiğimiz bilgiye göre Kozan Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Horzum İşletme Şefliği sorumluluk sahasında bulunan Durmuşlu Köyüne bağlı ormanlık (dağılcakmevkii) alanda saat 16:20 gibi çıkan yangına ekipler hemen müdehale etti. Yangın söndürüldü yangında tahmini olarak 5 dönüm orman yandı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.