Sezon başında Kozanspor’dan Torku Konyaspor’a transfer olan Ömer Faruk Seğmen takımında gösterdiği başarılı performansın ardından U14 Milli Takımı’na davet edildi.\r\n\r\nKozanspor’da geçtiğimiz sezonda Ömer Faruk Seğmen oynadığı U15 ve U17 yaş kategorisinde başarılı işlere imza atmış ve takımının gol yükünü çekmişti. Oynadığı futbolu başta Adanaspor ve Adana Demirspor olmak üzere birçok takımın dikkatini çekti. Babası da eski futbolcu olan (Şifo) Mehmet Seğmen’in de yönlendirmesiyle tercihini Torku Konyaspor’dan yana kullandı ve Torku Konyaspor’a transfer oldu. Sezon başından bu yana transfer olduğu Torku Konyaspor U14 takımında takımının attığı 26 golün 11 tanesine imzasını attı. Başarılı performansının ardından U14 milli takımına davet edildi. Kozan Medya olarak, Türk Futboluna uzun yıllar başarılı bir şekilde hizmet etmesi temennisiyle yolun açık olsun Ömer Faruk Seğmen\r\n\r\nHaber:EnesKaraduman
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.