2016-17 sezonu ilk kampını Nevşehirde sürdüren ekibimiz Kozanspor hazırlık maçında Süperlig takımlarından Osmanlıspor U21 takımıyla karşı karşıya geldi. Osmanlısporda A takımda kadro dışı kalan Tony Tisdell de forma giydi. Kıran kırana mücadelenin yaşandığı maç Mehmet Ali Can’ın ayağından bulunan golle 1-0 galibiyetle tamamlandı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.