Spor Toto 3.Lig 1.Grup 15.hafta mücadelesinde Kozanspor sahasında Marmara temsilcisi Kocaelispor’u ağırladı. Temsilcimizin ilk yarıda kötü, ikinci yarıda muhteşem oynadığı maçta hakemin 90+4’deki penaltıyla 3-3 sona erdi.\r\nİşte O maçın özeti.\r\n\r\n\r\n \r\n\r\nhttps://www.youtube.com/watch?v=6mnkPrGXaN4
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.