İlçemiz Kozanda meydana gelen yangın kısa sürede büyüdü.
Edindiğimiz bilgilere göre Çanaklı Mahallesi batı bölümünde bulunan otluk ve çalılık alanda çıkan yangın rüzgarında etkisiyle hızla büyüdü. Çevrede bulunan vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve orman işletmesine ait yangın arazözü sevk edilirken yangın kontrol altına alınarak söndürüldü.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.