Edinilen bilgiye göre Tavşantepe Mahallesi Cezaevi yol kavşağında meydana gelen kazada, Rıdvan Akçalıoğlu yönetimindeki 01 DJE 55 plakalı otomobil ile Fatih Öntaç (25) yönetimindeki FF-563-TT Gürcistan plakalı otomobil çarpıştı. Kaza sonrası Rıdvan Akçalıoğlu’nun aracında yolculuk eden Ulviye Akçalıoğlu, Murat Şeyil ve Nail Berk Şeyil yaralandı. Fatih Öntaç’ın aracında yolculuk eden Songül Temiz (18) ise kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Olay yerine çağırılan ambulans yaralılara olay yerinde ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Kozan Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırdı. Polis ekipleri ise yolu bir süre kontrollü olarak trafiğe kapattı.\r\n\r\nKaynak: kozanhaber.com\r\n\r\n
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![](https://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2021/11/Kozan-Bilgisayar-Tamir.gif)
![](http://web.archive.org/web/20210918075110im_/http://kozanmedya.com/wp-content/uploads/2016/09/sigorta.gif)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.